Магазин одягу

У Житомирі бабуся залишила свою онуку в торговельному центрі, бо не мала грошей на її утримання – відео

unsplash.com

Матір дівчинки займається вихованням трьох інших дітей

У Житомирі жінка навмисно залишила свою онучку в торговельному центрі через те, що не мала грошей на утримання дитини, передає "Дивогляд" із посиланням на Поліцію Житомирщини.

 
Інцидент трапився 12 квітня в одному з ТРЦ Житомира. 48-річна жінка посадила свою онуку на лавочку, щось сказала їй і пішла. Поліції дівчинка розповіла, що її звуть Олександра, а жінку, яка привела її до ТРЦ – Лілія.
 
За добу ніхто з родичів дівчинки не звернувся до поліції щодо зникнення дитини. Тоді Олександру передали до дитячої лікарні.
 
Правоохоронці відшукали бабусю дівчинки – Лілію і з'ясували, що жінка вже понад 6 місяців є "опікункою" дівчинки, матір якої мешкає у Краматорську з трьома іншими дітьми.
 
Олександра залишиться у медичному закладі, а її бабусі оголосять про підозру у "залишенні дитини в небезпеці". Матір дівчинки проінформували. Вона має приїхати до Житомира.
 
 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії пенсіонер написав донос на школярку через її синьо-жовтий одяг.

Дивіться також відео 5 каналу: Ціни на овочі кусаються: "Бо великодні свята, і не тільки, потім піде на спад" – економіст

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ