Операція

В Одесі лікарі врятували дитину, в серце якої потрапила куля після "веселощів" зі зброєю – фото

Одеська обласна державна адміністрація / Facebook

Лікарі кажуть, що постраждалий народився у "сорочці"

В Одесі кардіохірурги провели операцію дитині з кульовим пораненням серця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Одеську обласну військові адміністрацію.

У суботу, 1 квітня, до медзакладу госпіталізували 7-річну дитину з травмою серця від кульового поранення. Виявилося, що двоє братів, 7 і 8 років, гралися зарядженою гвинтівкою.

Це закінчилося пораненням лівої частини грудної стінки з проникненням кулі в порожнину перикарда (серцевої сумки) та ураженням задньої стінки лівого шлуночка серця.

"Дитина народилася у "сорочці", бо, на щастя, хлопчик був вчасно госпіталізований до Татарбунарської багатопрофільної лікарні та переведений до нашого закладу, де був прооперований в ургентному порядку нашими кардіохірургами – завідувачем відділенням серцево-судинної хірургії Володимиром Бузовським та лікарем серцево-судинним хірургом Олександром Гоцуляком. Вони виконали оперативне втручання на серці та врятували дитину", – розповів директор Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Павло Георгієв.

Наразі стан хлопчика покращився та він перебуває у післяопераційному періоді.

Операція
Операція
Фото: Одеська обласна державна адміністрація / Facebook

Раніше ми розповідали, як іноземні хірурги оперують українців у Франківську.

Дивіться також відео 5 каналу: "Нє уходітє с Лаври! Нє ставайте прєдатєлямі": Паша Мерседес записав відео до УПЦ мп

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ