Полікарп Линенко

"Кому потрібен дармоїд, піду бомжувати": архімандрит УПЦ мп поскаржився на виселення з Лаври – відео

5 канал

За словами монаха, він не буде "битися" з владою

Уставник монастиря УПЦ мп у Києво-Печерській лаврі архімандрит Полікарп Линенко сказав, що він не зможе знайти роботу після виселення з Лаври, а тому йому доведеться "бомжувати". Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами архимандрита, він перебуває у Лаврі від 1988 року. Туди він прийшов, розраховуючи на те, щоб дожити до старості та померти.

"Але, якщо влада сказала, що в мене немає права такого, то я з ними битися не буду. Піду вже бомжувати кудись", – сказав монах.

Журналіст уточнив, чому його співрозмовник такий категоричний.

"А куди? Куди ви пропонуєте мені йти? Ви мене до себе в будинок візьмете? Кому я потрібен, дармоїд такий?! Роботи немає, професії немає. Я все своє усвідомлене життя тільки крутив пальцем. Я керував хором. Мої професійні здібності нікому в цьому світі не потрібні", – відповів Полікарп.

Раніше міністр культури Ткаченко заявив, що на території Києво-Печерської лаври, імовірно, є люди, які перебувають там незаконно.

Дивіться також відео 5 каналу: "Нє уходітє с Лаври! Нє ставайте прєдатєлямі": Паша Мерседес записав відео до УПЦ мп

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ