Василь Ломаченко

Ломаченко порівняв Україну з нацистською Німеччиною – деталі скандалу

lomachenkovasiliy / Instagram

Спортсмен скористався фотографією київського храму

Ексчемпіон світу з боксу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко потрапив у черговий скандал, цього разу порівнявши Україну з нацистською Німеччиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Спортсмен опублікував у мережі відео, на якому порівнюється стан Києво-Печерської лаври під час Другої світової війни та стан під керівництвом УПЦ мп. У ньому використали фотографії київських храмів, які бомбардували німецькі нацисти.

Таким чином Ломаченко намагається порівнювати українську владу з нацистським режимом. Свій пост він доповнив цитатами священномученика Ігнатія Антіохійського та святителя Іоанна Златоуста.

Пост Ломаченка
Пост Ломаченка
Фото: lomachenkovasiliy / Instagram

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ломаченко розмістив відео з митрополитом УПЦ мп і звинуватив Україну у "війні проти бога".

Дивіться також відео 5 каналу: Challenger 2 ПАНЦИРНИКИ вже в Україні! Жага українців опанувати танк вразила британське Міноборони

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ