Прапор України

Скільки українців мають близьких або знайомих, які загинули або отримали поранення під час війни – соцопитування

Shutterstock

Також названі країни, де найчастіше перебувають українські біженці

Соціологічна служба центру Разумкова провела опитування, згідно з яким 37% українців мають близьких або знайомих, які загинули або отримали поранення під час війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Разумков центр.

Соцопитування провели у період з 22 лютого по 1 березня 2023 року в рамках проєкту Програми MATRA, що фінансує Посольство Королівства Нідерландів в Україні. 37% опитуваних ствердно відповіли на питання "Чи маєте Ви родичів або близьких знайомих (військових чи цивільних), які загинули або були поранені внаслідок військових дій чи обстрілів після 24 лютого 2022 року?".

У 28% респондентів є близькі родичі чи члени сім'ї, які після 24 лютого 2022 року покинули Україну і на час проведенням опитування все ще перебували за кордоном, у 20% – близькі родичі чи члені сім'ї, які вже повернулися на батьківщину. Найчастіше як країну перебування вказували Польщу (47%), Німеччину (18,5%) та Чехію (9%).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські біженці в ЄС скаржаться на фінансові складнощі, проблеми з роботою і депресію.

Дивіться також відео 5 каналу: Групове зґвалтування 14-річної: влада перегляне вирок суду щодо підлітків – Лубінець

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ