українці, біженці, переселенці

Українські біженці в ЄС скаржаться на фінансові складнощі, проблеми з роботою і депресію – опитування

Shutterstock

Третина респондентів стверджує, що має намір повернутися в Україну по завершенні війни

Українці, які через війну росії проти України вимушено покинули свої домівки і виїхали за кордон, мають певні проблеми з фінансами та  роботою, передає "Дивогляд" із посиланням на Польське радіо.

Агентство ЄС з основних прав у Відні провело дослідження, результати якого продемонстрували, що близько половини респондентів останнім часом відчувають надмірну депресію або скаржаться на пригнічений стан. Ще близько 50% опитаних українців нарікають на фінансові труднощі через неможливість працевлаштуватися.

Однією з найпоширеніших проблем на ринку праці стало незнання державної мови країни, в якій перебувають. Лише третина біженців мають оплачувану роботу. Дехто скаржиться на те, що роботодавці просто використовують силу українців на заводах і будівельних об'єктах.

Третина респондентів стверджує, що має намір повернутися в Україну по завершенні війни. Водночас, близко 42% біженців у Німеччині заявили, що хочуть залишитися у країні ЄС.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що ще одна країна ЄС продовжить приймати українських біженців до 2024 року.

Дивіться також відео 5 каналу: Нащо був потрібен ЗАКОН ПРО ІНОАГЕНТІВ, хто підбурює грузинів на протести – конфліктолог Хевцуріані

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ