"Євробачення", Україна

Українські біженці можуть отримати квитки на Євробачення-2023

Shutterstock

За кожен квиток стягуватиметься плата £20

Українські біженці можуть отримати квитки на Євробачення-2023 у Ліверпулі, передає "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт пісенного конкурсу.

Уряд Великої Британії виділив 3 тис квитків на Єробачення-2023 для українців, які через повномасштабну війну були вимушені покинути свої домівки.

"Людям, переміщеним унаслідок війни, буде запропоновано тисячі квитків, щоб вони могли взяти участь у шоу, присвяченому їхній батьківщині, їхній культурі та музиці. Як завжди, ми разом з українським народом і його боротьбою за свободу", – сказала міністр культури Великої Британії Люсі Фрейзер.

Українські біженці, які проживають у Великій Британії за програмами Homes for Ukraine Scheme, Ukraine Family Scheme, Ukraine Extension Scheme, зможуть відвідати один з дев'яти живих виступів. Для цього необхідно подати заявку.

За кожен квиток стягуватиметься плата £20. Решту вартості спласуватиме Міністерство культури, ЗМІ та спорту Великої Британії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Лондоні показали логотип Євробачення-2023 з прапором України в серці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ