Відпочивальник

"Їдь у свій Бахмут": відпочивальник у Буковелі образив військового – конфлікт отримав продовження

Скріншот із соцмереж

На курорті ЗСУ називали "худобою"

У Буковелі один із відпочивальників жорстко розмовляв з військовим медиком, який знаходиться на посттравматичній реабілітації. Про це повідомляє "Дивогляд".

Медик зняв на відео чоловіка у білому халаті, який назвав його "лошарою" і "провокатором". Потім військовий медик сказав, що приїхав сюди з Бахмута.

"Їдь у свій Бахмут! Чого ти тут сидиш, відсиджуєшся?", – заявив чоловік, який був незадоволений присутністю медика.

Окрім цього, медик розповів, що на курорті ЗСУ називали "худобою", а його – "чмом".

Оновлення

Згодом з'явився коментар дружини учасника скандалу, який накинувся на медика. Вона пояснила суперечку мовним питанням та заявила, що у військового медика нібито психічна хвороба.

Окрім цього, у мережі опублікували нове відео з військовим медиком та чоловіком, який його образив.

Також стало відомо, що чоловік, який послав військового, виявився жителем Черкас на ім'я Олександр Фатула.

"Я чекаю від Саши Фатули офіційних вибачень перед усіма, хто зараз в Бахмуті, інакше я зроблю все щоб в публічних місцях тобі, тварина, було з'являтись не комфортно", – заявив Дмитро Кухарчук, який впізнав свого земляка та зараз воює проти окупантів під Бахмутом.

Він стверджує, що Фатула є бізнесменом і співвласником компанії, яка займається оптовою торгівлею. Згідно з інформацією "18000", людина з таким же ПІБ має судимості за бутлегерство та двічі притягувалася до відповідальності за нетверезе водіння.

У реєстрі судових рішень йдеться, що у Фатули є вирок у кримінальній справі. У матеріалах йдеться, що він у складі групи осіб займався поширенням в Черкасах незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Соснівський райсуд у вироку від 2019 році визнав його винним (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) і оштрафував на 20 тис грн.

Аналогічний вирок чоловік має за 2015 рік, коли його оштрафували на 51 тис грн. Також у судових документах йдеться, що його засудили також у 2014 році, але цю ухвалу не вдалося віднайти у реєстрі. У 2021 році Фатула був оштрафований Соснівським райсудом на 17 тис грн і позбавлений права керування авто на рік за водіння в нетверезому стані.

Раніше у ЗСУ спростували черговий фейк пригожина про Бахмут.

Дивіться також відео 5 каналу: МИР. ВІЙНА. ЛАВРА. | Бумеранг Бандери. ПОВНИЙ випуск – 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ