Загинув український актор Антон Прасоленко

Воював на Бахмутському напрямку: на фронті загинув український актор

f11s125 / Facebook

Українець мужньо стояв на захисті нашої країни

З життя пішов герой України – актор Антон Прасоленко, який воював на Бахмутському напрямку, передає "Дивогляд".

Українець мужньо стояв на захисті нашої країни. Під час боїв у гарячій точці він отримав серйозні поранення і тиждень провів у військовому госпіталі. Актор боровся за своє життя, але поранення виявилися сильнішими. 

"Після важкого поранення, Антон ще тиждень вів боротьбу. Боротьбу за власне життя. Вчора вона закінчилась в реанімації військового шпиталю. Займаючись сьогодні буденними справами, згадайте Антона. Хлопця, який грав у театрі, любив життя, жив поряд з вами й загинув за нас під Бахмутом". 

"У цивільному житті я б ставилася до нього як до дитини. На війні він знаходився поруч як дорослий чоловік. Чоловік зі зброєю, що захищає свою землю. Чоловік, який не чекав, поки про нього згадає військкомат. Чоловік, готовий до боротьби", – написала українська волонтерка Леся Литвинова.

Пам'ять українця вшанував і військовий психолог Андрій Козінчук:

"Антон – тонка душевна організація. Але він не зміг лишитися осторонь і далі жити у своєму світі, а пішов на війноньку. Знаючи, що він не сильно шарить в цьому, він вчився з нуля. І за рік вийшов на ніху*овий рівень професійності. Але снаряд і уламки не питають наскільки ти хороший, чи не сильно. Антон брав участь в бойових діях на Сході. В самому пеклі, аби потрапити в рай. Сьогодні він помер в шпиталі від отриманих поранень. Антон виявився аху*зним тіпом і цей чувак точно потрапить на небеса, а не як моя бульбашка разом зі мною. Мені боляче, що такі люди йдуть. Війна не закінчилась, нам і далі русню палити".

Антон Прасоленко був актором народного аматорського театру "Вавилон", а у 2018 році отримав нагороду за найкращу епізодичну роль на відкритому фестивалі аматорських театрів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у боях проти окупантів загинув учасник "Ліги Сміху" Роман Іваненко.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВСЬКИХ ПОПІВ треба гнати з України! – волонтер Ігор Захаренко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ