ЗСУ

Коли закінчиться війна і що цьому передуватиме – свіжий прогноз від екстрасенса

Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

"В хід підуть і великі гроші, і різні маніпуляції"

Війна в Україні триває вже понад рік, а війна на Сході нашої держави – понад 9 років. Частина українських територій перебувають під російською окупацією і постійно піддаються обстрілам.

Екстрасенс Людмила Хомутовська поділилася своїм прогнозом щодо того, коли війна в Україні дійде до свого завершення і що цьому передуватиме, передає "Дивогляд".

Експертка відмітила, що вже було чимало передумов для завершення війни, але жодна з них не задовільнила українців. Зокрема, йшлося про відмову від тимчасово окупованих територій. Як розповідає Хомутовська, такі поштовхи до "миру" триватимуть і надалі:

"Нас змушували піти на переговори, аби війна закінчилася швидше. На жаль, протягом декількох місяців ми ще більше відчуємо на собі цей тиск. В хід підуть і великі гроші, і різні маніпуляції", – сказала екстрасенс.

Жінка додала, що для протистояння цьому тиску потрібна воля і наполегливість народу. Цілком імовірно, що вже незабаром ми побачимо її повною силою.

Що стосується тривалості війни, то екстрасенс вважає, що її завершення відбудеться вже цього року. Але причиною цього стане не смерть путіна, як багато хто припускав:

"До кінця року ми маємо закрити тему війни, але це буде довгий переговорний процес. На росії мають відбутися певні внутрішні зміни. Тому спочатку буде справжній Армагедон всередині країни, а тільки потім Україна піде на переговори. Але повторюся: цей процес буде дуже складним", – уточнила екстрасенс.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська ЛГБТ-активістка стала "Жінкою року" за версією Time, але це не сподобалося українцям.

Дивіться також відео 5 каналу: Мінус ворожий Су-24М над Бахмутом. БАЙДЕН про ядерну зброю в білорусі | Час Новин: ранок –29.03.23

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ