Токіо

Українські спортсмени не братимуть участь в Олімпіаді-2024, якщо там будуть росіяни і білоруси

Shutterstock

"Ми беремо участь у відбіркових змаганнях тільки там, де немає росіян"

Українським спортсменам можуть заборонити брати участь у змаганнях, в яких будуть представлені спортсмени рф або білорусі. Про це заявив міністр Кабміну Олег Немчінов, передає "Дивогляд".

Ініціатором відповідної пропозиції виступив міністр спорту і президент  Національного олімпійського комітету України (НОК) Вадим Гутцайт.

"На засіданні уряду прийнято протокольне рішення на пропозицію колеги Гутцайта, що ми беремо участь у відбіркових змаганнях тільки там, де немає росіян. Відповідно, участь поза цими критеріями може бути основою для федерацій позбавлення статусу національних", – заявив Немчінов.

Варто відмітити, що українські спортсмени не братимуть участь і в Олімпіаді-2024, якщо там будуть присутні росіяни і білоруси. Раніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК) рекомендував допустити спортсменів з росії і білорусі до участі у змаганнях на Олімпійських іграх-2024, але під нейтральним прапором.

Своє рішення у МОК аргументували тим, що несправедливо "позбавляти права брати участь у змаганнях лише через паспорт". Варто відмітити, що очільник Міжнародного олімпійського комітету також підтримав таку рекомендацію.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ