фільм "Памфір"

Українська драма "Памфір" за чотири дні прокату обігнала стрічки "Щедрик" і "Мирний-21" – вражаючі фото зі зйомок

Pamfir / Facebook

Цей фільм вже подивились понад 16 тис глядачів

В Україні у кінопрокат вийшла сімейна драма "Памфір", яка за чотири дні з моменту прем'єри зібрала 2,4 млн грн, передає "Дивогляд".

Події розгортаються у Карпатах, напередодні карнавалу Маланка. За сюжетом української стрічки сім'янин Леонід погоджується на злочин з контрабандою і робить це заради своєї родини.

Прем'єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі у секції "Двотижневик режисерів" у травні 2022 року. В Україні стрічка вийшла у кінопрокат 23 березня і за 4 дні з моменту прем'єри за касовими зборами і кількістю глядачів фільм обігнав "Щедрик" Олесі Моргунець-Ісаєнко та воєнну драму "Мирний-21" Ахтема Сеітаблаєва.

Понад 16 тис глядачів відвідали кінотеатри, щоб подивитися "Памфір", а розмір касових зборів менше ніж за тиждень становить 2,4 млн грн.

"Маємо результати першого прокатного вікенду фільму "Памфір". За ці чотири дні наші покази відвідали 15 985 глядачів, а усього ми зібрали 2 413 086 грн! Дякуємо усім, хто підтримав потужне українське кіно переглядом. А тих, хто ще не встиг відвідати кінотеатр – запрошуємо поринути у магнетичний світ, сповнений питань гідності, шаленої енергетики Маланки та не менш шаленого кохання. Прокат триває!", – йдеться у повідомленні на офіційній Facebook-сторінці фільму.

Головні ролі у фільмі виконали:

  • Олександр Яцентюк,
  • Соломія Кирилова,
  • Станіслав Потяк,
  • Мирослав Маковійчук,
  • Олена Хохлаткіна,
  • Іван Шаран.

Дивіться вражаючі фотографії зі зйомок фільму "Памфір":

Трейлер фільму:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що мультфільм "Мавка. Лісова пісня" встановив новий рекорд за касовими зборами.

Дивіться також відео 5 каналу: МОК не визначився з допуском атлетів з РФ та Білорусі до Олімпіади

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ