арахісова паста

Учені назвали нову користь арахісового масла

Shutterstock

Додайте цей продукт до свого раціону

Іспанські дослідники з університету Барселони назвали нову користь вживання арахісового масла. Детальніше про неї розповідає "Дивогляд" із посиланням на Express.

Фахівці провели експеримент, в якому взяли участь 63 добровольці від 18 до 33 років. Щодня вони додавали до свого раціону продукти з вмістом арахісу.

Професорка факультету фармації та харчових наук Роза Ламуела відмітила, що у реципієнтів спостерігався суттєво вищий рівень поліфенолів у порівнянні з групою добровольців, які не вживали арахіс.

Поліфеноли відіграються важливу роль у захисті проти серцево-судинних захворювань, а також покращують здоров'я судин. Таким чином експерти дійшли висновку, що арахіс і популярне арахісове масло можуть демонструвати антитромботичний і судинорозширювальний ефект.

Більше того, вживання арахісового масла сприяє зменшенню ризику розвитку діабету. Важливо при цьому не зловживати продуктом, оскільки при надмірному споживанні результат для здоров'я може бути зворотнім.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерт назвав популярну рибу, яка провокує рак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ