Скакалка розбрату: чому конфлікт літньої жінки з дівчиною сколихнув українців

Однією з найпопулярніших тем тижня стала сварка в Івано-Франківську, де літня жінка на ім'я Люба обурилася поведінкою 19-річної дівчини Лізи, яка влаштувала тренування зі скакалкою

Суть конфлікту

Студентка біля під'їзду знімала на відео стрибки зі скакалкою, щоб надіслати його викладачеві для нормативу. Поблизу сиділа літня жінка, яка була роздратована поведінкою дівчини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Здається, це мало бути звичайною сваркою представників різних поколінь і завершитися вирішенням конфлікту на місці, але ця тема привернула увагу людей з багатьох куточків країни.

"Може ти на стадіон підеш з тою скакалкою? Не будеш мені перед очима тут скакати?", – обурилася через стрибки Люба, якій, за словами сусідів, приблизно 63-64 роки.

Ліза відповіла, що теж мешкає у цьому багатоповерховому будинку та першою прийшла на це місце для тренування. Проблема у тому, що біля під'їзду дівчини ніде стрибати, а тому вона вирішила це зробити біля сусіднього.

19-річна пояснила свою поведінку, але Любу це не влаштувало і вона продовжила розмову, паралельно використовуючи фрази "Гімно паршиве" та "Бо ти мала". За словами місцевих, сварку припинив чоловік, який гуляв з дитиною поруч. Він став на сторону молодої дівчини та сказав літній жінці, що пересісти слід їй.

Виявилося, що Ліза – студентка, яка навчається на 2-му курсі університету. Після початку повномасштабної війни вона тимчасово переїхала до Івано-Франківська з Донеччини.

"Мені потрібно було зняти відео буквально на 10 хвилиночок. Тому йти кудись далеко не було потреби. Біля мого під'їзду більше займатись ніде. Тим більше, я тут не ходжу в школу і зі спортивного шкільного майданчика мене також могли вигнати, бо я там не навчаюся", – прокоментувала цю ситуацію дівчина.

За словами студентки, коли вона почала записувати відео, то з під'їзду вийшла жінка і попрямувала до неї, а потім сіла поблизу. Згодом до жінки підійшла інша місцева та між ними почалася розмова. Судячи з усього, діалогу заважали стрибки на скакалці.

Місцеві кажуть, що Любов – неконфліктна жінка та її багато хто знає як добру людину.

"Мені дивно, що Люба таке потім сказала, обізвала дівчинку. Саме тут і була її велика помилка. У нас у дворі постійно багато дітей, шумно, гамірно. Краще б сама встала і пішла он туди сидіти", – розповіла її подруга.

Літня жінка назвала дівчину невихованою, але у мами Лізи інша думка. За її словами, її донька вихована та може за себе постояти. Деякі жителі двору кажуть, що їхні діти після подібних зауважень просто пішли б в інше місце та не починали суперечку.

"Я дійсно попередньо ходила у сусідній двір. Але там грались діти. Я могла би їх зачепити скакалкою чи заважати. Тому прийшла до себе у двір. Якби мене попросили нормально, зі словами "вибачте", "будь ласка" і таке інше, я б погодилась піти в інше місце", – зазначила Ліза.

Реакція на сварку

Ця ситуація поділила українців на "два табори", але більшість стала на захист дівчини. Свою підтримку деякі люди висловили не лише словами, але й діями.

Зокрема, молодь почала створювати власні ролики зі скакалкою під хештегом #лізамолодець, а блогери в Івано-Франківську організували флешмоб зі стрибків на скакалці у дворі будинку, де трапився інцидент.

Згодом журналістка Ганна Рибалка заявила, що дівчину розкритикувало керівництво її навчального закладу та наказало видалити ролик. Користувачі припустили, що вона навчається в одному з Івано-Франківських університетів, але місцевий департамент освіти спростував цю інформацію, підтримав Лізу та закликав поважати старість.

Виявилося, що насправді 19-річна навчається у Харківському Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, де її у цій ситуації підтримали.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Одесі таксист заявив, що ракети по Україні "запускають США", а також про те, що довкола всі "нацисти".

Дивіться також відео 5 каналу: СЛЬОЗИ ВІД ЦИБУЛІ: чому ціни на цей овоч зросли до 60 грн за кілограм

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше