Угорські вболівальники

Новий футбольний скандал: УЄФА дозволила символіку "Великої Угорщини" з частинами території України та країн ЄС

szovetseg.mlsz.hu

"Будь-який расистський або політичний меседж призведе до дисциплінарних заходів"

УЄФА вирішила не забороняти угорським вболівальникам користуватися символікою з кордонами так званої "Великої Угорщини" під час матчів, які будуть проводитися під егідою УЄФА. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Асоціацію футболу Угорщини.

В Асоціації футболу Угорщини стверджують, що УЄФА дозволила фанатам користуватися банерами із зображенням т. з. "Великої Угорщини", бо це, як стверджують в асоціації, є символом поваги "до історичної Угорщини" та солідарності з фанатами, які "опинилися з-за кордоном".

Мається на увазі карта, де зображені нинішні територіїкраїни (Закарпаття), Румунії (Трансильванія), Словаччини, Сербії (Воєводина), Австрії (Бургенланд), Хорватії та Словенії. Угорщина їх втратила через поразку у Першій світовій війні (1914-1918) згідно з умовами Тріанонського мирного договору від 4 червня 1920 року.

Використовувати таку символіку, яка прозоро натякає на територіальні претензії до кількох країн Європи, можна лише дотримуючись певних правил. Зокрема, на банері не має бути інших символів чи написів – виключно кольори прапора країни.

"Наші вболівальники повинні усвідомлювати, що будь-який расистський або політичний меседж призведе до дисциплінарних заходів", – йдеться у заяві.

Раніше Орбан заявив, що Угорщина межує з росіянами, а не з Україною.

Дивіться також відео 5 каналу: СЛЬОЗИ ВІД ЦИБУЛІ: чому ціни на цей овоч зросли до 60 грн за кілограм

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ