Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Орбан натякнув на приєднання України та Румунії до Угорщини – фото й відео

Shutterstock

"Як заспокійливо для сусідів Угорщини"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан одягнув футбольний шарф із зображенням "Великої Угорщини", до складу якої "включили" частину України та Румунії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mandiner.

Орбан із цим аксесуаром зустрівся з футболістом Балажем Джуджаком, який провів прощальний матч за національну збірну Угорщини.

"Прем'єр-міністр Угорщини – у шарфі з картою "Великої Угорщини". Як заспокійливо для сусідів Угорщини", – прокоментував це німецький політик і депутат Європарламенту Даніель Фройнд.

МЗС Румунії вже відреагувало на цей вчинок Орбана.

"Подібний жест перебуває в очевидному контрасті з атмосферою відкритості та поновленням двостороннього діалогу з нагоди нещодавніх консультацій, які румунський міністр закордонних справ провів у Будапешті як з угорським колегою, так і угорським прем'єром", – заявили там.

Зазначимо, що Велика Угорщина (або Угорський іредентизм) є широким загальним терміном, який передбачає іредентичні та ревізіоністські політичні ідеї. Мета полягає у відновленні кордонів, які були до Першої світової війни у Королівстві Угорщини, або принаймні знову контролювати угорські населені пункти в сусідніх з Угорщиною країнах.

До речі, раніше ми розповідали, що глава МЗС Угорщини поїхав до росії на зустріч щодо атомної енергетики.

Дивіться також відео 5 каналу: Орбан шантажує? Європа реагує. Невдоволення позицією Угорщини в ЄС росте, Марія Голуб

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ