Євгенія Емеральд

"Військове Бандерятко": українська снайперка Емеральд назвала стать майбутньої дитини

emerald.evgeniya / Instagram

Військова мріяла про хлопчика, а її чоловік – про дівчинку

Українська снайперка Євгенія Емеральд дізналася стать своєї майбутньої дитини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Жінка у компанії свого чоловіка та близьких влаштувала гендер-паті, в рамках якої вони мали дізнатися стать майбутньої дитини. Снайперка додала, що вона мріяла про хлопчика, а її чоловік, військовий Євген Стипанюк, – про дівчинку.

"Ну, що… бережися, русня! Світ чекає на снайперку. Наше військове Бандерятко – майбутня дівчинка. Цю дитину нам подарував Бог під час війни… Я точно знаю, що мініснайперка дасть про себе знати всьому світу і перевершить своїх батьків", – поділилася Емеральд.

Відомо, що Емеральд і Стипанюк у жовтні цього року одружилися на передовій. Вони перебувають у стосунках вже приблизно рік. Спершу жінка приховувала, що завагітніла, але для безпечніших умов для дитини вирішила перевестися з бойового фронту до тилового фронту, щоб продовжувати допомагати батьківщині.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український снайпер вразив 5 цілей за 5 хвилин.

Дивіться також відео 5 каналу: З мирного бізнесу до оборони – Євгенія Емеральд | Марафон НЕЗЛАМНА КРАЇНА.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ