Футболіст

Англія розгромила Іран на Чемпіонаті Світу-2022

Pixabay

Збірна Ірану відмовилася співати гімн своєї країни на знак протесту

У рамках першого туру групового етапу Чемпіонату Світу-2022 збірна Англії здобула впевнену перемогу над Іраном із рахунком 6:2. Про це повідомляє "Дивогляд".

Матч відбувся у понеділок, 21 листопада, о 15:00, на Міжнародному стадіоні Халіфа (місто Доха, Катар). Арбітром поєдинку був Рафаел Клаус (Бразилія).

Склади команд:

  • Англія: Пікфорд – Шоу, Магвайр (Даєр, 68), Стоунз, Тріпп’єр – Беллінгем, Райс – Стерлінг (Гріліш, 70), Маунт (Фоден, 71), Сака (Рашфорд, 70) – Кейн (Вілсон, 75).
  • Запасні: Рамсдейл, Вокер, Гендерсон, Поуп, Коуді, Александер-Арнольд, Вайт, Галлагер.
  • Іран: Бейраванд (Хуссейн Хоссейні, 19) – Маджид Хоссейні, Чешмі (Канаані, 46), Пураліганджі – Мохаммаді (Торабі, 63), Хаджсафі, Карімі (Езатолагі, 46), Нуроллахі (Азмун, 78), Мохаррамі – Таремі, Джаханбакш (Голізадех, 46).
  • Запасні: Ніазманд, Абедзаде, Халілзадех, Ансаріфард, Амірі, Годдос, Резаеян, Джалалі.

Автори голів:

  • Беллінгем, 35, Сака, 43, 62, Стерлінг, 45+1, Рашфорд, 71 – Таремі, 65

Цікаво, що перед матчем збірна Ірану відмовилася співати гімн своєї країни та стояла мовчки. Таким чином вони підтримали антиурядові протести у своїй країні, що не сподобалося багатьом вболівальникам на стадіоні, але знайшлися й ті, кому це сподобалося.

Раніше "Дивогляд" писав про розклад матчів групового етапу Чемпіонату світу-2022.

Дивіться також відео 5 каналу: Загибель трудових мігрантів, заборона алкоголю: Чемпіонат світу з футболу в Катарі обріс скандалами

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ