Замовлення для окупантів

Українські хакери зламали акаунт російського волонтера та замість дронів замовили для окупантів секс-іграшки на $25 тис – подробиці

InformNapalm

"Фури фалоімітаторів, страпонів та інші корисні кожному росіянинові речі"

Завдяки старанням українських хакерів російський волонтер і блогер Михайло Лучин замість дронів "замовив" для російської армії секс-іграшки на суму понад $25 тис. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на міжнародну розвідувальну спільноту InformNapalm.

Активісти команди "Кібер Спротив" зламали акаунт "Z-волонтера" на AliExpress і "підкорегували" замовлення. У підсумку вони витратили кошти на фалоімітатори та страпон замість дронів для армії рашистів.

"Наш експонат підв'язав "волонтерську" картку до акаунту на AliExpress, а доступ до облікового запису віддав нам. Тепер Міша збирає унікальну колекцію піс**ів за 25 000$, які мали піти на закупку БпЛА. Замість дронів Міша тепер відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів та інші корисні кожному росіянинові речі, які ми замовили та оплатили з його картки на AliExpress. Привітати Мішу з новим званням можна за телефоном +79993055530", – йдеться у повідомленні.

Лучин не може скасувати це замовлення, бо "пікантні" товари замовили ще 24-25 березня і деякі вже навіть доставили. На жаль, кошти волонтера не можна було переадресувати на ЗСУ. Річ у тому, що його картка прив'язана до певної адреси, а тому всі товари із замовлення приходитимуть виключно на його адресу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що хакери, які представилися гарними жінками, розсекретили військову базу рф в окупованому місті.

Дивіться також відео 5 каналу: "Нє уходітє с Лаври! Нє ставайте прєдатєлямі": Паша Мерседес записав відео до УПЦ мп

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ