Російський солдат

росіяни штурмують українські позиції зі звичайними палицями в руках – фото

Shutterstock

російське керівництво свідомо кидає своїх вояків на смерть

російські піхотинці штурмували позиції українських захисників з палицями. Про це заявив громадський діяч Сергій Стерненко у своєму Telegram-каналі, передає "Дивогляд".

На оприлюднених фотографіях з фронту можна побачити вже ліквідованих московитів, які у своїх руках під час спроби штурму українських військових використали не автомати або іншу зброю, а звичайні палиці.

Особливо випадки безглуздого штурму почастішали у напрямку Бахмута, де російське керівництво кидає на смерть своїх вояків. При цьому їх не прикриває жодна техніка.

Оглядач Олександр Коваленко відмітив, що у такий час ворог намагається переконати українців у нібито новому наступі на конкретній ділянці. При цьому просто посилаючи свої підрозділи на "гарматне м'ясо".

"… в Запорізькій області намагалися здійснювати ось такі штурмові дії у напрямку Оріхова. Це була імітація, коли використовувалась виключно піхотна складова, з мінімальним використанням техніки, ББМ. При цьому майже всі вони були знищені. Це і була імітація – відволікання уваги", – розповів Коваленко.Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що росіяни вкотре похизувалися "знищенням танка Leopard 2" і знову зганьбилися.

Дивіться також відео 5 каналу: Москолота кидає на фарш нацменшини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ