"Бумбокс"

"Нам бажають здохнути": росіянка обурилася русофобією на концерті "Бумбоксу" – фото

Дмитро Шитко

Блогерка відвідала концерт гурту в Маямі і обурилася русофобією артистів

російська блогерка Лана Нагорна відвідала концерт українського гурту "Бумбокс" у Маямі та поділилася своїм "а*уєм" від того, що артисти бажають смерті росіянам, передає "Дивогляд".

Блогерка оприлюднила серію stories у своєму Instagram, в яких поділилася враженнями від концерту українського гурту. Жіночка заявила, що вона вже "другий день в а*ї" від заходу. Причиною такого стану блогерки стала русофобія з боку українців.

Лана Нагорна відмітила, що прийшла на концерт просто розважитися. Вона розуміла, що йде на захід, де буде багато українців і де засуджуватимуть війну. Вона заявила, що і сама виступає проти війни, тому її зовсім не бентежили негативні вислови у бік рф.

Однак, жіночка залишилася незадоволена тим, що артисти забагато уваги приділяють тому, щоб нагадати про війну в Україні. Ще більше її обурили побажання смерті росіянам:

"Але те, що зі сцени буде нон-стопом агітація, як всі росіяни повинні сд*хнути, від якої хвороби. І навіть російські діти чим і як повинні обов'язково захворіти. Я ох*ніла – це нічого не сказати!", – написала блогерка.

Нагорна додала, що концерт відбувся у Маямі, де, за її словами, наразі перебувають не лише українські біженці, але й росіяни, які не підтримують владу рф, у тому числі через так звану "сво".

"І ти нам зі сцени бажаєш здохнути?!", – продовжила обурена росіянка.

За словами Нагорної, через таку "агітацію" близько "половини залу глядачів встали й вийшли":

"Це була істерія зі сцени, а не концерт", – підсумувала "постраждала від русофобії" блогерка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що представник рф в ООН похизувався фейком про "знищений під Бахмутом" танк Leopard 2 і осоромився.

Дивіться також відео 5 каналу: БАХМУТ: кількість ворога не є його вирішальною перевагою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ