людина павук мем

"путін скликає засідання у бункері": як українці реагують на фейк про нібито "українські ДРГ" на брянщині – фото

соцмережі

Для українців що не курйоз на росії, то зайвий привід для жартів

російські пропагандисти активно поширюють фейк про нібито проникнення "українських диверсійно-розвідувальних груп" на територію брянської області, які "взяли під контроль одразу два села – любечани і сушани".

Вже давно зрозуміло, що вірити пропагандистам дорівнює тому, що вірити у брехню. Враховуючи, що вони й самі не можуть визначитися, якої гіпотези дотримуватися. Спочатку росіяни активно поширювали інформацію про різні "провокації", а згодом самі ж спростували цю інформацію.

Генштаб ЗСУ відмітив, що жодних підтверджень "перлам" московитів не знайшлося, а ось українські захисники не перетинають кордони з ерефією.

Користувачі мережі, які вміють аналізувати інформацію, також не повірили у цю божевільну історію. Однак, для українців що не курйоз на росії, то зайвий привід для мемів.

Підбіркою найсмішніших жартів і реакцією мережі на ситуацію на брянщині ділиться "Дивогляд".

Дивіться також відео 5 каналу: Загроза атаки висока: у Чорному морі – чотири ворожих ракетоносії / Сергій Братчук докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ