Дитина грає

Покарання мрії, але є нюанс: батько змусив сина 17 годин грати на телефоні – фото

DOUYIN

Дитина благала про помилування

У Китаї чоловік дізнався, що його син непомітно грає в ігри на смартфоні до пізньої ночі, а тому в якості покарання змусив його грати 17 годин поспіль. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New Paper.

Чоловік на прізвище Хуан одного разу помітив, що хлопчик замість того, щоб виспатися перед навчанням, таємно грає вночі на телефоні. Він вирішив зателефонувати до школи та попросив відпустити дитину на один день.

Після цього він сказав синові, що не дозволить йому спати та змусить грати протягом усього дня. Спершу це сподобалося хлопчику, але потім він зрозумів, що у його батька дуже серйозні наміри.

Так, Хуан сидів поруч із дитиною і слідкував, щоб той не відволікався. Це тривало 17 годин поспіль. Інколи хлопчик засинав, але чоловік його будив і казав продовжувати. Згодом дитина почала благати про помилування та обіцяти, що більше не гратиме вночі.

Раніше ми розповідали, як війна в Україні перекочувала в комп'ютерні ігри.

Дивіться також відео 5 каналу: КОНТРНАСТУП ЗСУ у травні. Мінус 1040 рашистів за добу | Час Новин: ранок – 16.03.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ