Ракета "Arian-5" і малюнок українки

У космос запустять ракету з малюнком маленької українки – фото

European Space Agency (ESA)

"Наразі одна із мрій дівчинки – дочекатися завершення польоту"

З Французької Гвіани запустять ракету-носій "Arian-5", яка має цікавий атрибут – малюнок 8-річної українки Ярини Закалюжної. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Житомирську ОВА.

Запуск запланований на сьогодні, 13 квітня, з європейського космодрому у Французькій Гвіані. Ракета вже повністю готова до запуску місії Juice.

На ній зображений малюнок житомирянки Ярини Закалюжної, який переміг у 2021 році у міжнародному конкурсі малюнків Європейського космічного агентства. Загалом учасниками змагання були понад 2600 дітей з 63 країн світу.

Маленька українка у 8-річному віці намалювала Землю, яка передає Юпітеру корабель для його вивчення. За цим захоплено спостерігають супутники.

"Наразі одна із мрій дівчинки – дочекатися завершення польоту, який триватиме до 2031 року та очікувати прибуття на Землю, з нагоди свого 18-го дня народження", – розповіли у Житомирській ОВА.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у NASA показали найчіткіший знімок Урану.

Дивіться також відео 5 каналу: "Сатаністи. Хай спробують у мусульман шось забрати!" – Ще один день під Лаврою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ