Ілон Маск

Українська компанія виграла суд проти підприємства Ілона Маска

Shutterstock

Представники Маска вимагали віддати українську торговельну марку американському бренду

Українська компанія Starlink виграла суд проти "SpaceX" Ілона Маска, передає "Дивогляд" із посиланням на Реєстр судових рішень.

Українське ТОВ "Старлінк", що спеціалізується на IT-послугах, подало заявку на реєстрацію ще у березні 2010 році, а сама процедура реєстрації відбулася у лютому 2011-го.

При цьому американський Starlink був заснований у 2015 році. В Україні SpaceX подала заявку на реєстрацію бренду у 2020 році, а вже у серпні 2022-го її ухвалили. 

У жовтні 2022 року SpaceX подала позов до ТОВ "Старлінк" та "Укрпатенту" з вимогою достроково припинити дію дочірньої компанії "Старлінк Юкрейн", засновником якої є Сергій Дулицький.
 
Засновник розповів, що ще до початку повномасштабної війни проти України представники Маска вимагали у нього віддати торговельну марку американському бренду:

"Starlink – це всесвітньо відомий бренд. Тому віддайте", – пояснювали в американській компанії.

Однак, 2 березня 2023 року господарський суд Києва відмовив компанії SpaceX у задоволенні позову щодо дострокового припинення діяльності українського підприємства.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що наукові проєкти українців відправили у космос на SpaceX.

Дивіться також відео 5 каналу: пУТІН закінчить життя в тюрмі: Вадим Денисенко про ордер на арешт "бункерного діда"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ