Starlink

Компанія Starlink тестує нову послугу високошвидкісного інтернету

www.starlink.com

Компанія має намір розповсюдити супутниковий інтернет у різних куточках світу

Компанія Starlink американського бізнесмена Ілона Маска тестує нову послугу. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

SpaceX наразі тестує новий революційний інтернет-план "Глобальний роумінг", який забезпечуватиме безперебійний високошвидкісний інтернет-зв'язок у всьому світі. 

Вартість послуги становитиме $200 на міс. Також додатково необхідно придбати базовий комплект Starlink Kit за $599. У компанії Starlink відмітили, що нова послуга забезпечить користувачам безпрецедентну гнучкість і стабільний інтернет-зв'язок, навіть перебуваючи у русі.

Компанія має намір розповсюдити послуги широкосмугового супутникового інтернету в різних куточках світу за допомогою мережі з кількох тисяч супутників.

Starlink в Україні

З початку війни компанія Starlink забезпечила Україну станціями Starlink та доступом до супутникового Інтернету. Термінали були адаптовані до потреб України. Зокрема, йдеться про забезпечення безперебійним зв'язком військових для управління дронами в зонах бойових дій. Перша партія терміналів прибула до нашої країни 28 лютого.

Щоправда, у лютому 2023 року SpaceX вирішила обмежити українським захисникам доступ до супутникового зв'язку Starlink для керування безпілотниками.

У квітня 2022 року міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що представництво Starlink зареєструвалося в Україні, а згодом Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора.

У серпні 2022-го SpaceX знизила тариф на щомісячну абонплату за використання терміналів Starlink, зокрема й в Україні.

Бізнесмен Ілон Маск розповів, скільки йому коштує забезпечення України Starlink'ом. Так, на підтримку функціонування супутникового зв'язку Starlink в Україні виділяється $20 млн (близько 730 млн грн) на місяць.

Таким чином, за майже рік війни внесок компанії SpaceX в Україну перевищив $100 млн. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні з'являться публічні Wi-Fi точки зі супутниковим інтернетом Starlink.

Дивіться також відео 5 каналу: російсько-українська війна в комп'ютерних іграх і допомога ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ