Starlink

В Україні з'являться публічні Wi-Fi точки зі супутниковим інтернетом Starlink – Федоров

www.starlink.com

"Ми хочемо забезпечити країну залізобетонними місцями для зв’язку за будь-якої ситуації"

Вже незабаром в Україні можуть з'явитися публічні Wi-Fi точки зі супутниковим інтернетом Starlink, передає "Дивогляд" із посиланням на Forbes Україна.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що наразі Україна в процесі отримання 1 570 терміналів Starlink, які забезпечуватимуть доступ до мережі Wi-Fi на об'єктах соціальної інфраструктури. Зокрема, на залізничних станціях.

Останнім часом в Україні спостерігаються проблеми з електрикою, а також і мобільним зв'язком. Українці масово скаржаться на відсутність мобільного інтернету, що ускладнює процес роботи.

Термінали Starlink стануть справжнім порятунком у критичних ситуаціях. Вони дістануться Україні від польських колег.

"Ми хочемо забезпечити країну залізобетонними місцями для зв’язку за будь-якої ситуації. У тому числі розглядаємо використання Tesla Powerwall, Starlink, щоб такі точки публічного зв’язку були в Україні та працювали незалежно від роботи енергомережі", – заявив Федоров.

Повідомляється, що локації для публічного доступу до Wi-Fi будуть уже в листопаді. Станом на сьогодні в Україні вже наявна рекордна кількість терміналів Starlink за мірками інших країн світу. Наразі, понад 25 тис терміналів дозволяють українським військовим та працівникам об'єктів критичної інфраструктури підтримувати стабільний зв'язок і продовжувати роботу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск заявив, що росія може знищити супутниковий зв'язок Starlink в Україні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ