Starlink

Ілон Маск заявив, що росія може знищити супутниковий зв'язок Starlink в Україні

www.starlink.com

Мільярдер відмітив, що за місяць SpaceX витрачає $20 млн на забезпечення українців інтернетом

Американський мільярдер Ілон Маск переконаний, що росія намагаєтсья знищити інтернет-зв'язок Starlink в Україні, передає "Дивогляд". 

У Twitter засновник компанії SpaceX заявив, що наразі Starlink – єдина система зв'язку на українському фронті, але незабаром й вона може доповнити ряди всіх інших"мертвих".

Бізнесмен відмітив, що цьому може посприяти росія. Водночас, він заявив, що компанія-виробник SpaceX вжила всіх необхідних дій для захисту супутників:

"росія активно намагається вбити Starlink. Щоб захиститися, SpaceX скерувала величезні ресурси на оборону. Попри це, Starlink все одно може померти", – написав Маск. 

Мільярдер не втратив нагоди нагадати, скільки його компанії коштує забезпечення України супутниками Starlink. Так, за місяць SpaceX витрачає $20 млн.

"Крім терміналів нам доводиться створювати, запускати, обслуговувати та поповнювати супутники та наземні станції, а також платити операторам зв'язку за доступ в Інтернет через шлюзи. Нам також доводилося захищатися від кібератак та глушіння, які стають дедалі складнішими", – зазначив Ілон Маск.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск підтвердив, що припиняє фінансування  супутникового зв'язку Starlink в Україні. Про це він написав у листі до Пентагону. Засновник компанії SpaceX також відмітив, що не вимагатиме від України відшкодування попередніх витрат.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ