Ілон Маск

Ілон Маск підтвердив, що більше не фінансуватиме Starlink в Україні

Instagram / elonmusk

"Це нерозумно"

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що більше не спонсоруватиме супутниковий інтернет Starlink в Україні, передає "Дивогляд". 

Минулого місяця бізнесмен написав листа до Міністерства оборони США, в якому зазначив, що компанія SpaceX більше не може продовжувати фінансування послуг супутникового інтернету Starlink в Україні.

Також Маск повідомив, що SpaceX більше не має наміру відправляти в Україну тисячі оновлених, більш потужних терміналів, оскільки вважає це "нерозумним":

"Ми не в змозі надалі дарувати термінали Україні або фінансувати наявні термінали протягом невизначеного періоду часу", – йдеться у листі.

У Twitter засновник компанії SpaceX написав, що не вимагає відшкодування попередніх витрат:

"SpaceX не просить відшкодувати минулі витрати, але також не може фінансувати існуючу систему нескінченно і відправити ще кілька тисяч терміналів, які використовують дані до 100 разів більше, ніж звичайні домогосподарства. Це нерозумно", – написав Маск.

Станом на сьогодні в України вже є близько 20 тис одиниць супутникового зв'язку Starlink, який використовують військові ЗСУ.

У цьому випадку варто пригадати й скандал між Маском та колишнім послом України в Німеччині Андрієм Мельником. Посол порадив бізнесмену "від@батися" від України зі своїми порадами. У відповідь Маск зазначив, що просто дотримується порад Мельника.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск заявив, що більшість мешканців східної України хочуть жити на росії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ