робот-гуманоїд Optimus

Ілон Маск показав прототип робота-гуманоїда Optimus – відео

tesla.com

Мільярдер впевнений, що дохід від продажу роботів буде більшим, ніж від продажу електромобілів.

Американський мільярдер і генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск презентував прототип робота-гуманоїда Optimus. Детальніше про нього розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Наразі робот вже вміє рухати руками, але ходити йому поки не вдається. Ілон Маск переконує, що вже за кілька тижнів апарат зможе рухати ще й ногами. На оприлюдненому відеофрагменті можна побачити, що робот Optimus здатний виконувати прості завдання, такі, як полив рослин чи перенесення коробок.

Всередині техніки розміщується акумулятор ємністю 2,3 кВт/год, а також системи чіпів для керування його кінцівками. Optimus також має процесор SoC Tesla, модулі Wi-Fi и LTE. Загальна вага робота становить 73 кг.

Ілон Маск заявив, що має намір виробити кілька млн таких роботів, вартість яких становитиме не менше, ніж $20 тис. Мільярдер впевнений, що дохід від продажу роботів Optimus буде більшим, ніж від продажу електромобілів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії зганьбилися озброєним роботом з AliExpress.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ