Ілон Маск

Більшість мешканців східної України хочуть жити на росії – Ілон Маск виступив з новою заявою (фото)

Instagram / elonmusk

Не встиг згаснути попередній скандал, як мільярдер спровокував черговий

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що більшість мешканців східних регіонів України надають перевагу росії, передає "Дивогляд". 

Засновник компаній Tesla та SpaceX вже не вперше коментує події в Україні. Раніше він заявив, що для припинення війни Україні варто піти на переговори з представниками росії і прийняти їхні умови.

У своєму нещодавньому дописі у Twitter Маск закликав "провести ще один референдум на тимчасово окупованих територіях" і "визнати Крим та Донбас частинами російської федерації".

Не встиг згаснути попередній скандал, як Маск спровокував черговий. На цей раз мільярдер відкрито заявив, що більша частина жителів східної України надають перевагу росії і продемонстрували це на нещодавніх референдумах. Маск закликає суспільство і владу підтримати волю людей, які мешкають на тих територіях.

Відповідний коментар бізнесмена з'явився під дописом сенатора Ліндсі Грема, який розкритикував Маска за його "план припинення війни".

"Якщо ви вважаєте, що воля народу має значення, у будь-якому конкретному регіоні конфлікту ми повинні підтримувати волю людей, які там живуть. Більша частина України беззастережно хоче бути частиною України, але деякі східні регіони з переважно російським населенням віддають перевагу Росії", – відповів Ілон Маск.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Ілон Маск заявив, що готовий придбати Twitter за $44 млрд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ