Ілон Маск

Ілон Маск відклав придбання Twitter, бо злякався, що путін оголосить Третю світову війну – ЗМІ

Instagram / elonmusk

"Давайте пригальмуємо"

Під час засідання про перенесення судового розгляду між Ілоном Маском і Twitter з'явилися подробиці щодо причини, яка могла зупинити процес придбання бізнесменом соцмережі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

За словами адвоката Twitter, який отримав доступ до особистих повідомлень Маска, у травні Маск повідомив банкіру Morgan Stanley, щоб той заморозив процес купівлі соціальної мережі.

"Давайте пригальмуємо лише на кілька днів. Завтрашня промова путіна справді важлива. Немає сенсу купувати Twitter, якщо ми рухаємося до Третьої світової війни", – цитує Маска адвокат.

Під промовою путіна мається на увазі виступ президента рф 9 травня на 77-й річниці перемоги над нацистською Німеччиною. Втім, диктатор не оголосив початок Третьої світової війни та лише вкотре прокоментував повномасштабне вторгнення в Україну.

Адвокат Ілона Маска, Алекс Спіро, назвав цитування діалогів Маска нісенітницею, бо зазначена фраза вирвана з контексту. Вже наступного тижня очікується повне розшифрування повідомлень бізнесмена.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 74-річна мама Ілона Маска мешкає у гаражі, коли зустрічається з сином.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ