зображення з угорського шкільного підручника

В угорському шкільному підручнику назвали події в Україні "громадянською війною" і показали, як росія, ЄС і США ділять між собою її території

Telex

На цю ситуацію відреагували у Міністерстві внутрішніх справ

В Угорщині випустили шкільний підручник з географії для восьмого класу, який містить в собі неприйнятну інформацію про Україну, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telex.

Речник Міністерства внутрішніх справ України Олег Ніколенко прокоментував цю ситуацію і відмітив, що українські дипломати вже винесли це питання на розгляд під час зустрічі з представниками Угорщини у зовнішньополітичному відомстві.

В ході дискусії українці вказали на деяку, подану в підручнику інформацію, і назвали це неприйнятним викривленням фактів про Україну:

"Вимагаємо якнайшвидшого виправлення неправдивої інформації в підручнику", – заявив він.

Зокрема, у підручнику зазначено, що в Україні йде громадянська війна, а прапор нашої держави зображений "догори дригом": великий ведмідь (символ росії) і чоловіки з символікою США і ЄС розривають між собою на частини перевернутий прапор України.

Разом із цим, автори підручника написали, що у східній частині нашої держави, а також в АР Крим більшість мешканців є росіянами, тож "у багатонаціональній Україні розподіл по території національностей дуже нерівномірний".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у підручнику з української мови для школярів знайшли посилання на порносайт.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ