росіянка

"Вас треба винищити, як євреїв": у Німеччині росіянка причепилася до українських біженців – відео

ksusha.felskaja / Instagram

Про інцидент вже повідомили поліцію

У Німеччині стався конфлікт між біженкою з України Оксаною і росіянкою, яка там мешкає. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram першої.

Від початку війни Оксана зі своїм сином вимушено виїхали до Німеччини, де вони наразі мешкають у місті Бад-Вісзее. Нещодавно під час відпочинку біля води жінка помітила, що до її дитини звертається росіянка.

"Слухай сюди, чувак, ти зараз швиденько збираєш свої монатки і уй*буєш нах*й в свою х*хляндію. І мамашку свою прихопи", – сказала агресорка.

Мама не могла це проігнорувати та почала розмову з росіянкою.

"Вона почала мене лаяти, мовляв, ми "з х*хлятських морд прийшли масово", "смердючі х*хли", "вас треба знищити, як євреїв" і що "росія скоро буде всюди, від москви до Мюнхена". Тоді вона сказала своїй трирічній доньці, що ми "х*хли", і дівчина одразу ж бризнула на мого сина, вибиваючи ногами воду з пісочниці. Після цього жінка почала викидати з пісочниці іграшки мого сина. Він почав плакати, я почав його заспокоювати, а жінка почала говорити, що путін все робить правильно і ми збираємося винищувати нашу х*хляндію. Вона сказала, що колись Гітлер мав рацію, коли вбивав євреїв, а тепер путін робить правильно, знищуючи нас"

Згодом росіянка помітила, що її знімають на відео, а тому вона почала відмовлятися від своїх слів. Виявилося, що вона емігрувала до Німеччини 20 років тому. Україна вже звернулася до правоохоронців щодо цієї ситуації.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що у Чорногорії українців вигнали з пляжного клубу через прапор України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ