Ілон Маск

Ілон Маск виступив з новою "мирною" пропозицією "для уникнення війни"

Instagram / elonmusk

"Вони мали б можливість домовитися на кращих умовах, ніж Гонконг"

Американський мільярдер Ілон Маск, який останнім часом активно роздає поради щодо встановлення миру у світі, виступив з черговою геополітичною пропозицією, повідомляє "Дивогляд". 

У своєму інтерв'ю виданню The Financial Times голова SpaceX і Tesla відмітив, що конфлікт Сполучених Штатів з Китаєм "виглядає неминучим", тому Маск запропонував варіант його вирішення – піти на поступки Китаю.

На думку бізнесмена Тайвань повинен стати адміністративним районом Китайської народної республіки, як Гонконг або Макао.

"Моя рекомендація: створити особливу адміністративну зону для Тайваню була б прийнятною, проте не задовольнить усіх. Я думаю, вони мали б можливість домовитися на кращих умовах, ніж Гонконг", – сказав Маск.

Мільярдер також поділився своїми думками щодо війни між Китаєм та США. Він припускає, що в цьому випадку світова економіка просяде щонайменше на 30%.

Нагадаємо, раніше Ілон Маск запропонував провести ще один референдум у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях і офіційно визнати їх складовою російської федерації. Маск також вважає за потрібне визнати АР Крим територією росії.

Мільярдер опублікував карту політичних уподобань українців з метою продемонструвати, що більшість жителів східної України надають перевагу росії.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ