Google

Як видалити інформацію про себе з інтернету – нова функція від Google

Shutterstock

Дані зникнуть тільки з пошукової видачі, але не з інших сайтів

Компанія Google створила новий інструмент, завдяки якому можна видалити користувацькі дані із пошукових результатів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 9to5Google.

Цю функцію вперше продемонстрували у травні в рамках конференції I/O 2022. Нещодавно користувачі помітили появу нової вкладки "Результати про вас" (Results about you) у застосунку Google на Android. За допомогою нового пункту користувач потрапляє на сторінку, де йдеться про те, яким чином можна запитати у Google видалення результатів пошуку, в яких міститься телефонний номер, домашня адреса, адреса електронної пошти чи інша особиста інформація.

Також можна дізнатися всю інформацію про користувача, яка доступна у видачі. Якщо користувач натисне на видалення даних, то його попросять зазначити причину цього рішення, після чого інструмент продемонструє статус запиту – "Схвалено" чи "Виконується". Фахівці зазначають, що інформація про користувача видалиться лише з пошукової видачі, але не з інших сайтів.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, як боротися із нав'язливою рекламою у Facebook.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ