Starlink

Ілон Маск розповів, скільки йому коштує забезпечення України Starlink'ом

Shutterstock

"Ми продовжимо це робити"

Американський мільярдер Ілон Маск розповів, яку суму витрачає на підтримку функціонування супутникового зв'язку Starlink в Україні, передає "Дивогляд".

На своїй сторінці у Twitter голова компанії SpaceX відмітив, що сума велика – $20 млн (близько 730 млн грн) на місяць. Попри це бізнесмен заявив, що продовжить фінансування супутникового зв'язку в Україні:

"Міністерство оборони не фінансує, але кілька інших країн, організацій та приватних осіб сплачують за 11-25 тис терміналів. Дякую. SpaceX втрачає близько $20 млн на місяць через неоплачені послуги та витрати, пов’язані з посиленими заходами безпеки для захисту від кібератак, але ми продовжимо це робити", – заявив мільярдер.

Варто пригадати, що нещодавно Ілон Маск заявив, що більше не фінансуватиме Starlink в Україні. Він неодноразово казав, що забезпечення супутниковим зв'язком українців обходиться йому дорого. Він хотів переконати Пентагон взяти на себе ці зобов'язання, але вже незабаром повідомив, що продовжить фінансувати Starlink в Україні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ