Ілон Маск

Ілон Маск продовжить фінансувати Starlink в Україні та знову заговорив про ядерну війну

The Babylon Bee /YouTube

"росія здатна повністю знищити США та Європу"

Найбагатша людина світу після серії скандалів заявив, що продовжить фінансувати систему супутникового зв'язку Starlink в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

"Хоча Starlink усе ще втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів від платників податків, ми просто продовжуватимемо безкоштовно фінансувати уряд України", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 14 жовтня, журналісти розповіли, що компанія SpaceX повідомила Пентагон, що відмовляється фінансувати служби супутникового зв'язку Starlink в Україні. Згодом це підтвердив сам Ілон Маск, а також додав, що росія може знищити Starlink в Україні.

Однак, зважаючи на останній коментар, бізнесмен змінив своє рішення. Окрім цього, у суботу, 15 жовтня, він продовжив обговорювати можливий ядерний удар рф по США та Європі.

"Напевно жодна розумна людина не почне ядерну війну? Проблема з цією логікою полягає в тому, що якби ми мали справу з розумними людьми, у нас би не було війни. росія здатна повністю знищити США та Європу за допомогою ядерних ракет менш ніж за 30 хвилин і навпаки. Дивовижна кількість людей цього не знає. Звичайно, було би божевіллям їх використовувати, але божевілля взагалі опинитися в такій ситуації", – написав Маск.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, що компанія SpaceX відправить на Місяць 82-річного чоловіка.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ