Ілон Маск

"Подобається чи ні, але Крим – невід'ємна частина росії": Ілон Маск вважає, що рф використає ядерну зброю для захисту півострова

Instagram / elonmusk

"Ми вже всіляко санкціонували/відсікали росію, тож що їм ще втрачати?"

Американський мільярдер Ілон Маск у черговий раз сколихнув мережу своїм твітом про війну в Україні і заявив, що росія без сумнівів відстоюватиме території Криму будь якою ціною. Навіть, якщо заради цього доведеться використати ядерну зброю, передає "Дивогляд". 

Маск вкотре заявив, що Україна повинна визнати АР Крим частиною російської федерації і не претендувати на його повернення. В іншому випадку, росії доведеться використати ядерну зброю.

Голова компаній Tesla та SpaceX впевнений: в разі, якщо росія стане перед вибором – віддати Крим або використати ядерну зброю, влада обере другий варіант:

"Ми вже всіляко санкціонували/відсікали росію, тож що їм ще втрачати? Якщо ми завдамо ядерного удару по росії – вони завдадуть ядерного удару по нас, і почнеться Третя світова війна", – переконаний Маск.

Маск відмітив, що росія сприймає і сприйматиме Крим виключно, як свою територію. Річ у тому, що півострів має "вирішальне значення для національної безпеки росії".

"Подобається це комусь чи ні, але Крим абсолютно точно розглядається росією як невід'ємна частина росії", – написав мільярдер.

До речі, раніше Ілон Маск заявив, що більшість мешканців східної України хочуть жити на росії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ