в Австралії фермер знайшов посеред поля несподіваний космічний предмет

"Привіт" з космосу: в Австралії фермер знайшов посеред поля несподіваний космічний предмет – фото

@btucker22 / Twitter

Великий чорний предмет нагадував висохле мертве дерево

Фермер з Австралії виявив посеред поля несподіваний космічний предмет, що стирчав, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Австралієць Мік Майнерс розповідає, що побачив посеред поля великий чорний предмет, який нагадував йому висохле мертве дерево. 

Наблизившись до об'єкта, фермер помітив, що це була частина від космічної капсули SpaceX. Неподалік цього місця знайшли ще кілька уламків цієї ж самої капсули.

Фахівці оглянули знахідку і назвали її дуже рідкісною на Землі. Це обумовлено тим, що більшість космічного сміття потрапляє в океани.

Разом із цим, в Австралії наголосили, що в разі виявлення подібних предметів не зволікати і одразу ж телефонувати на спеціальну гарячу лінію, яку організувала компанія SpaceX.
"Було дуже захопливо бачити все це зблизька, я ніколи не бачив, щоб шматок космічного сміття так падав", – сказав Бред Такер – астрофізик з Австралійського національного університету.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені планують затулити Землю гігантськими бульбашками.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ