Сонце і Земля

Учені планують затулити Землю гігантськими бульбашками – для чого це необхідно

Shutterstock

Цьому є наукове пояснення

Учені виступили з пропозицією закрити планету Земля бульбашками гігантських розмірів. Навіщо їм це потрібно і до чого це може призвести, розповідає "Дивогляд" із посиланням на MIT.

Науковці з Массачусетського технологічного інституту запровадили новий проєкт під назвою "Космічні бульбашки", який побудовано на технологіях сонячної геоінженерії. 

Учені вважають за необхідне завадити сонячним променям потрапляти на Землю. Для цього необхідно встановити гігантський бар'єр, який затулятиме нашу планету. 

У такий спосіб фахівці хочуть завадити глобальному потеплінню на Землі, про яке останнім часом говорять все частіше. Задля цього вчені пропонують виготовити скупчення бульбашок гігантського розміру, які згодом розташовуватимуться між Землею і Сонцем.
 
Для цього фахівці збираються використати найтонші плівки, для надування яких потрібна буде невелика кількість газу. Очікується, що бульбашки затримуватимуть певну кількість сонячної енергії. Так, наприклад, якщо відхилити 1,9% УФ-випромінювання, то Землю можна буде охолодити і відштовхнути потепління у зворотному напрямку.

Щоправда, науковці повідомляють, що за допомогою цього вони мають на меті усунути наявні проблеми, але не керувати кліматом. У подальшому знавці планують розробити інструмент, який зменшить вплив вуглекислого газу на атмосферу, щоб послабити парниковий ефект.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені розповіли, що саме знищило частину нашої планети у далекому минулому.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ