учені знайшли нову найближчу до сонця планету

Повз Землю пролетить потенційно небезпечний астероїд класу Атен

NOIRLab / NSF / AURA / J. da Silva

Максимальне зближення вже незабаром

До нашої планети наближається величезний потенційно небезпечний астероїд класу Атен, що рухається з неймовірною швидкістю, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Небесне тіло під назвою 2021 GT2 максимально наблизиться до Землі вже 6 червня. При цьому відстань між нашою планетою та астероїдом становитиме 3,5 млн км, що в 10 разів більше за середню відстань між Землею та Місяцем.

Небесне тіло рухається зі швидкістю 26 тис км/год. Його розміри приголомшують: від 27 до 83 м завширшки, що в 3 рази більше за синього кита.

Особливістю цього астероїда класу Атен є те, що він обертається навколо Сонця швидше, ніж наша планета. Він робить повний оберт за 342 дні. Загалом відомо про понад 1,8 тис таких астероїдів.

Учені також розповіли, що у майбутньому Атен пролетить повз Землю ще 26 січня 2034 року і наблизиться вже на 14,5 млн км.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що до Землі наближається найбільший у цьому році астероїд.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ