Ярина Закалюжна

Малюнок 8-річної українки з'явиться на борту космічної ракети Arian-5 – відео

YouTube-канал "Суспiльне Житомир"

За перемогу змагалися 2,6 тис дітей

8-річній мешканці Житомиру на ім'я Ярина Закалюжна вдалося посісти перше місце на міжнародному конкурсі малюнків "Juice up your rocket! Art competition". Тепер її малюнок планують нанести на ракету-носій Arian-5, яка вирушить до космосу в 2023 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Суспiльне Житомир".

Дівчинка думала над малюнок протягом двох днів і лише після цього втілила свою ідею на паперу. Так, вона зобразила передачу космічного корабля Юпітеру від Землі.

"Він буде досліджувати Юпітер, а супутники дивляться, що відбувається. Один супутник дуже злякався, другий здивувався, а третій заснув", – поділилася Ярина.

Роботу 8-річної українки на конкурс надіслав її батько. За перемогу в ньому змагалися 2,6 тис дітей, які представляли 63 світових країн, а у фіналі – 12 учасників.

Закалюжній вдалося перемогти всіх опонентів. Тепер її малюнок хочуть нанести на борт ракети Arian-5, яка полетить у космос у 2023 році з Франції. Якщо у той час не будуть діяти суворі карантинні обмеженні, то дівчинка та її батько зможуть відвідати запуск.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що 12-річний українець став призером міжнародного турніру з шахів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ