Кіт Макдональд

"Це не моя провина": батько 16 дітей від 15 різних жінок інсценував смерть, щоб не допомагати нащадкам

mirror.co.uk

Вперше він став татом у 15-річному віці

У Великій Британії 37-річний безробітний чоловік намагався інсценувати свою смерть, щоб уникнути відповідальності за своїх численних дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Кіт Макдональд, якого назвали "найгіршим батьком Британії", вперше став татом у 15-річному віці. За його словами, він займався сексом з дівчатами навіть в автобусі, одночасно з цим відмовившись від презервативів, бо "про це повинні думати дівчата".

"Це не моя провина – я думав, що вони всі п'ють протизаплідні таблетки. Дівчата продовжують підходити до мене", – поділився британець.

Кіт Макдональд
Кіт Макдональд
Фото: mirror.co.uk

До 20 років Кіт вже мав шестеро дітей. У 2011 році він навіть спробував інсценувати свою смерть, бо не хотів нести відповідальність за свого вже дев'ятого нащадка.

У підсумку за дітей Макдональда заплатили з власної кишені платники податків близько 2 млн фунтів, бо у Кіта не було роботи. Наразі у нього 16 дітей від 15 різних жінок. З однією з них, яка має від чоловіка 6-річного сина, він вирішив відновити стосунки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як жінка зробила тест ДНК, зруйнувала свою родину та мріє "повернутися у минуле".

Дивіться також відео 5 каналу: ЗВИЧАЙНИЙ РАШИЗМ. Фільм розслідування

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ