Титанік

В Антлантичному океані на шляху до затонулого "Титаніка" таємничо зник пасажирський човен

Shutterstock

До пошуково-рятувальної операції були залучені два літаки, підводний човен та гідролокаційні буї

В Атлантичному океані, дорогою до затонулого "Титаніка", таємничо зник підводний човен, який перевозив людей, передає "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Малі підводні апарати доволі часто здійснюють пасажирські перевезення на "екскурсію" до затонулого "Титаніка". Вартість такої поїздки, що триває вісім днів, становить десятки тисяч доларів. Один з таких підводних човнів OceanGate Titan зник на шляху до лайнера. Його розміри дорівнюють розмірам вантажівки. На борту такого човна можуть розміститися п'ять осіб (пілот, троє пасажирів та "експерт зі створення контенту"), а запасів кисню вистачає на чотири дні.

Берегова охорона Бостона повідомила, що зв'язок з човном зник за годину та 45 хв після його занурення під воду. Була розпочата пошуково-рятувальна операція, але човен так і не знайшли. Ще й досі невідомо, скільки людей перебували на борту човна у момент зникнення.

До пошуково-рятувальної операції були залучені два літаки, підводний човен та гідролокаційні буї.

підводний човен OceanGate Titan
підводний човен OceanGate Titan
Фото: BBC
  • Що відомо про затонулий "Титанік"?

"Титанік" розташований на глибині 3,8 тис метрів на самому дні Атлантичного океану близько за 600 км від узбережжя Ньюфаундленда (Канада). Цей корабель вважався найбільшим пасажирським лайнером свого часу. Під час своєї першої подорожі з Саутгемптона до Нью-Йорка у 1912 році він зіткнувся з айсбергом. Серед 2,2 тис пасажирів та екіпажу загинули 1,5 тис.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи можуть поїхати на екскурсію до затонулого Титаніка, проте для цього необхідна чимала сума.

Дивіться також відео 5 каналу: "Немає кіоска, де за $ можна викупити людину": Ігор Котелянець про визволення політв'язнів кремля

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ