Вікінги

Археологи виявили 20-метровий корабель вікінгів у кургані, який завжди вважали порожнім

Shutterstock

Науковці планують провести додаткові дослідження та розкопки

Археологи виявили 20-метровий корабель вікінгів у кургані, який завжди вважали порожнім, передає "Дивогляд" із посиланням на Arkeonews.

Дослідники використали георадар і помітили форму 20-метрового корабля, що розташований у самому центрі кургану. Тривалий час його вважали порожнім, тому це відкриття є дійсно унікальним.

Знахідку знайшли у Норвегії. Керівник проєкту Хокон Реєрсен заявив, що виявлення корабля вікінгів збільшує загальну кількість подібних кораблів у Кармеї. Цей історичний центр сили на південно-західному узбережжі Норвегії існує вже понад 3 тис років. 

Наразі у Кармеї налічується вже три кораблі вікінгів, вони допомагають дізнатися більше про життя та діяльність цього народу. Науковці планують провести додаткові дослідження та розкопки, щоб отримати більш точне датування корабля.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Дунаї виявили залишки німецьких кораблів часів Другої світової війни.

Дивіться також відео 5 каналу: Термінові дебати в ПАРЄ з викрадення московією українських дітей – Євгенія Кравчук докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ