Титанік

У мережу виклали невідомі кадри затонулого "Титаніка", зняті майже 40 років тому – відео

Shutterstock

Катастрофу пасажирського лайнера пам'ятають ще й досі

Науковці оприлюднили кадри з затонулого "Титаніка", які ніколи раніше не бачили, передає "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

У мережу виклали відео, присвячене 25-річчю популярного фільму Джеймса Кемерона 1997 року про катастрофу "Титаніка". У матеріалі показали різноманітні кадри, які були зняти за кілька місяців після того, як у вересні 1985 року вчені виявили уламки корабля. Більшість з них не показували публічно.

Океанограф Роберт Баллард відмітив, що коли спустився під воду, першим побачив "гігантську стіну з клепаної сталі, яка височіла над нами на 100 з гаком футів (понад 300 м)".

Так, на чорно-білих зображеннях можна побачити ніс пасажирського лайнера, перила вздовж однієї з його палуб та багато інших зображень.

Нагадаємо, що британський пасажирський пароплав "Титанік" під час свого першого плавання з Саутгемптона до Нью-Йорка зіткнувся з айсбергом. Катастрофа відбулася в ніч з 14 на 15 квітня 1912 року. В результаті цього загинуло понад 1,5 тис осіб, а найбільший на той час лайнер пішов під воду.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що режисер Джеймс Кемерон розповів про інший фінал "Титаніка", в якому головний герой Джек міг вижити.

Дивіться також відео 5 каналу: Рецепту 500 років: історія автентичного хліба Черкащини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ