затонулі кораблі спливли на поверхню

В Італії на поверхню спливли давно затонулі кораблі – фото і відео

Alessio Bonin / Instagram

Фотограф-аматор зафіксував це явище за допомогою дрона

На території Італії на поверхню спливли кораблі, які затонули кілька десятків років тому. Детальніше про причину цього розповідає "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Цього року в Італії спостерігається найсильніша за останні сімдесят років посуха. У зв'язку із цим всі водойми, річки та озера поступово висихають. Виключенням не стала й річка По, яка є найбільшою в Італії. Вона бере свій початок у Котських Альпах, а за 650 км впадає в Адріатичне море.

З посухою річка почала міліти, а на поверхні з'явилися затонулі раніше кораблі і судна. Так, через посуху стало відомо про корабельну аварію, яка відбулася за часів Другої світової війни. У 1943 році тут затонула 48-метрова баржа Зібелло, яка займалася перевезенням деревини під водою.

Через низький рівень води в річці можна побачити уламки корабля, які за допомогою дрона зафіксував фотограф-аматор Алессіо Бонін.

 

"В останні роки ви могли бачити ніс човна, тож ми знали, що він там, але побачити судно таким відкритим у березні, коли фактично була ще зима, було дуже драматично. Я ніколи не бачив такої посухи в цю пору року – нашим головним занепокоєнням колись були повені в нашій річці, а тепер ми переживаємо, що вона зникне", – сказав Бонін.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що австралійські вчені впевнені, що знайшли корабель Джеймса Кука.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ