Субмарина

Грецькі дайвери знайшли підводний човен часів Другої світової війни

Shutterstock

Корабль було потоплено 5 липня 1941 року

Грецькі водолази знайшли уламки італійського підводного човна часів Другої світової війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Еkathimerini.

Корабель "Янтина" розташувався в Егейському морі. Він вишов з грецького острова Леросще та був потоплений 5 липня 1941 року в результаті попадання торпед з британського човна HMS Torbay. На борту знаходилося 48 моряків.

"Янтину" знайшов один з найвідоміших дайверів Греції Костас Токтарідес та його команда. Підводний човен знаходився на глибині 103 м на півдні від острова Міконос.

За допомогою спеціального апарату ROV Super Achilles, щ підтримує дистанційне керування, фахівці провели дослідження та детально оглянули уламки.

"Військово-морська історія схожа на загадку, і це частина цієї загадки.  Протистояння двох підводних човнів – рідкісна військово-морська подія", –  прокоментував Токтарідес.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені досліджують знайдене під водою останнє американське судно, яке нелегально перевозило рабів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ