Археологія

Археологи розкопали гробницю, де були золоті прикраси та останки понад 150 людей – фото

Shutterstock

Знахідки "належать до часу правління єгипетської цариці Нефертіті та її чоловіка фараона Ехнатона, приблизно до 1350 до нашої ери"

На Кіпрі у гробницях, які датуються епохою правління єгипетської цариці Нефертіті, науковці виявили багато цікавих артефактів і останки людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Пам'ятки історії виявили в одній із гробниць ще 3 роки тому, але лише зараз учені поділилися результатами дослідження. Серед знахідок відомо про 500 похоронних предметів і прикраси, серед яких золотий кулон у формі квітки лотоса з інкрустацією з дорогоцінного каміння. Останній нагадує речі, які належали дружині давньоєгипетського царя.

Окрім цього, було знайдено останки 155 людей. Один із скелетів належав 5-річній дитині, яку поховали з багатьма коштовностями.

"Ми змогли визначити, що багато предметів належать до часу правління єгипетської цариці Нефертіті та її чоловіка фараона Ехнатона, приблизно до 1350 до нашої ери", – стверджують науковці.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Польщі знайшли артефакт із кістки мамонта, якому понад 40 тис років. Його вважають найдавнішою прикрасою в історії Євразії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ